ProZorro. «Укрзалізниця» та продажі вагоновідправок на 645 мільйонів гривень

Тільки за минулий тиждень «Укрзалізниця» продала через модернізовані електронні аукціони «ProZorro» майже 2 млн різноманітних вагонів, загальною сумою продажу близько 645 мільйонів гривень.

За інформацією «Бізнес-цензор» ціна одного вагона на момент торгів коштувала 480 гривень.Як передає Інтерфакс-Україна, торг 19 січня 2021 року відбувся за допомогою голландської моделі аукціону, маючи на увазі аукціон, де спочатку ставиться найвища ціна на товар, що продається, а потім ставки знижуються до якої буде згоден перший покупець. Та цьому покупцю і продається товар.

Детальніше на сайті асоціації «Біржових та електронних майданчиків»aeaep.com.ua.

Саме 18 січня було розіграно 13 лотів. Перемогу здобув ТОВ «Метіфест-ШИППІНГ». Розіграш інших проводився 19 січня. Та перемогу знов здобув ТОВ «Метіфест-ШИППІНГ». Початкова ціна реалізації лоту становила 800 гривень за один вагон.

Нагадаємо, що раніше розглядалася справа «Укрзалізниці» за схемою для обходу системи ProZorro. У грудні минулого року було надано лист до державної служби питань з надзвичайних ситуацій України, в якому залізничники зверталися з питанням, якщо закінчиться газ що буде далі?

Та закінчили платити постачальникам газу. Але газовики не перестали постачати газ Укрзалізниці. Вже тоді розпочали розгляд.У ході розгляду виявилося, що залізничники збрехали. (За інформацією Бізнес-цензор за 19.02 20)

Також раніше повідомлялося, що стосується «Українського логістичного альянсу», постійно надходять звернення від керівників вантажного рухомого складу залізниці. В цих зверненнях звернення про встановлення Укрзалізницею мінімальних ставок для експорту піввагонів на голландських аукціонах Прозоро.Продажі.

На даний момент Укрзалізниця знизила ставки на голландські аукціони. З 9 грудня напіввагон — 343 гривні на добу (до цього — 602 гривні), цементовоз — 374 гривні (раніше 602 гривні), критий вагон — 536 гривень (раніше 720)

Згадаємо, що 2 неділі тому Укрзалізниця продала другу частину аукціонів з продажу металобрухту. Та отримала близько 415 млн гривень. Початкова вартість яких розцінювалась у 280 млн гривень.

Також,минулого тижня, відбувся вагонний аукціон Укрзалізниці.Тому можна зробити висновок, що Укрзалізницяв 2021 році отримає дохід і реформа продовжиться