Ринок двосторонніх угод про ЕЕ

Одним з найважливіших планів ТБ УЕБ на рік є двосторонні угоди про електроенергію, щоб стати важливими для тих, хто хоче взяти участь в аукціонах.

Одним з основних питань в Україні є механізм купівлі-продажу електричної енергії за двосторонніми угодами, щоб вказати на необхідність знань учасниками ринку.

Механізм ринку та його функція в організації двосторонніх угод про електроенергетику

Домовляючись про ціни, умови постачання, а також про обмін електричною енергією на даному ринку, енергопостачальні компанії можуть укладати контракти з постачальниками енергії.

27.06.2019 року в Українській енергетичній компанії (УЕБ) www.ueex.com.ua/presscenter/news/rinok-dvostoronnih-dogovoriv-po-ee-navchannya-uchast-v-auktsiona/ відбулись організатори та аукціони з реалізації електроенергії за двосторонніми угодами. Подібні двосторонні угоди про купівлю-продаж електричних виробничих потужностей для включення у виробничий процес, який, як очікується, буде реалізований на ринку «на завтра.

Українська енергетична мережа (УЕБ) на ринку двосторонніх угод як організатор грошових аукціонів.

Станом на 27 липня 2019 року УЄБ постійно публікує на ринку двосторонні угоди.

Статистика показує, що сьогодні на ринку понад 200 учасників. Що в цьому біржа показує найвищі ціни на ринку? Для участі учасників в електронних аукціонах, необхіднареєстрація.

Аукціон на ринку двосторонніх угод може пройти власну стадію

  1. Щоб прийняти учасників торгах, потрібно надіслати запит. Підписка на реєстр заявок припинятьсяне пізніше ніж за 2 години початку аукціону. Наступний крок — безпосередня участь аукціону.
  2. Веб-сайт ueex.com.ua. — є площадкою на якій обнародується сесія про проведення торгів.
  3. Після продажи лотів, виставлених на торги, етап участі в аукціоні закінчений. Як тільки буде проведено торги на призначену позицію, торгова сесія іноді може бути продовжена.
  4. Старт учасників ринку двосторонніх угод з електроенергетики

Ознайомившись з регламентом біржі та проведенням аукціону за бажанням можна пройти навчання.

Для учасників «Української енергетичної біржі» проводитьсяпроцес навчання на біржі двосторонніх договорів за електроенергетикою. Всі теоретичні та практичні заняття проводяться з використанням програмного продукту – «Біржова електронна торгова система».