Підсумки голосування за ринок землі, купити с/г ділянку на онлайн-торгах

Мораторій на землю включає попередній продаж землі, призначеної для сільського господарства. Така земля не може бути продана шляхом передачі земельних паїв, виділених громадянам у процесі земельної реформи. Заборонено продавати землю; змінити його призначення (тобто із сільським господарством на сільськогосподарське використання); передати землю в активи будь-якого комерційного підприємства (наприклад, як заставу в суді); або заставу. Єдині зручні та законні варіанти передачі землі включають договори оренди (для юридичних та фізичних осіб) та певні форми пожертв та досліджень (для фізичних осіб).

Представники правління стверджували, що мораторій був встановлений як тимчасовий захід із подальшим прийняттям законодавства, спрямованого на розвиток ринку землі з «адекватними» цінами, які будуть прийняті за позовом. Серед визначених політичних та громадських діячів небезпека значно зменшилась, що дозволило повномасштабну приватизацію земель перенаправити для накопичення земель найбільшими приватними зацікавленими сторонами на більшість.

Голосування за ринок землі: як відбувалося

Хоча законодавча влада продовжує працювати над законопроектом щодо його вдосконалення, тепер можна стверджувати, що Україна залишає вузьке коло країн-заробітних плат на цих землях, включаючи Білорусь, Венесуелу, Північну Корею та Кубу.

Президент Володимир Зеленський ініціював зміни в аграрному секторі. За його керівництвом Кабінет міністрів підготував законопроект про земельну реформу, тоді як парламент повинен прийняти законопроект у поєднанні з мораторієм на продаж землі, термін дії якого закінчився 1 січня 2020 року. Відповідно до земельного закону, українські фізичні та юридичні особи суб’єкти, територіальні громади та держава мають право на придбання земель сільськогосподарського призначення. Орендодавці також мають переважне право на придбання землі. Пропорційно до закону кількість землі в регіоні становить 15%, а держава може володіти 0,5% сільськогосподарських угідь. Муніципальні та державні землі продаються на аукціонах.

Голосування за ринок землі та її продаж на майданчиках Прозорро.Продажі

Розвиток екосистеми Прозорро.Продажі  розпочався у 2016 році, коли була створена сама система електронних закупівель. Однак це вже давно не обмежується лише закупівлями. Подібна функціональність була створена для продажу майна. І, звичайно, загальна прозора екосистема включає мережу громадського моніторингу: як щодо закупівель, так і для оренди та продажу. Голосування за ринок землі відкрило нові можливості для приватних землевласників, інвесторів та фермерських господарств. Однак вже зараз купити прибуткову земельну ділянку ви зможете, переглянувши лоти з категорії «Майно банкрутів» https://uub.in.ua/post/GolosuvannyazarinokzemlrealzatsyanaProzorroProdazh.